Nasze doświadczenie

Zobacz nasz case study zrealizowanych wdrożeń

Realizując projekt dla firmy Senetic stworzyliśmy dopasowany system służący sprzedaży 100 tysięcy produktów w 25 językach.

Od kilku lat współpracujemy z firmą Senetic, zajmującą się sprzedażą oprogramowania i narzędzi do budowy infrastruktury sieciowej i serwerowej. Dbamy o rozwój systemu, który stworzyliśmy w całości, wdrażając funkcjonalności e-commerce. Skupiając się na jej kluczowych potrzebach, wdrożyliśmy rozwiązania, które sprawdzają się w codziennym funkcjonowaniu 10 spółek w 43 krajach i 25 językach. System zarządzania bazą produktów jest w pełni dostosowany do ich oczekiwań i potrzeb. Dzięki udanej współpracy mamy wyłączność w dostarczaniu rozwiązań webowych.

Senetic to wielokrotnie przebudowywana, modyfikowana graficznie platforma RWD, która jest przez nas rozwijana o kolejne wersje. Koncentrujemy się na sprawnym funkcjonowaniu i utrzymaniu witryny. Zbudowaliśmy wiele narzędzi backendowych dla administracji i sprawnego funkcjonowania struktury zwłaszcza w obrębie integracji metod płatności (m.in. PayPal, Saferpay, SIX Payment, PayU, Amazon Payments, Przelewy24, WorldPay), integracji z Microsoft Dynamics AX 2012 oraz usługami logistycznymi (DHL, UPS, eCont i Speedy). Stworzyliśmy również moduły do procesowania ofert i zamówień oraz narzędzie integrujące kilkudziesięciu dostawców danych.

Realizując projekt dla firmy Senetic skupiliśmy się na kompleksowym podejściu, dbając o identyfikację wizualną od stworzenia logo po projekty sklepu oraz witryn powiązanych. Tworzymy również materiały potrzebne do prowadzenia kampanii reklamowych i promocji.

Do naszych realizacji zalicza się też działanie marketingowe. Wykorzystujemy wiele narzędzi (m.in. GetResponse, Google AdWords, Bing Ads czy Facebook Ads) do budowania skutecznej reklamy. Prowadzimy ponad 2 tysiące rozbudowanych kampanii zawierających łącznie przeszło 2 miliony słów kluczowych.

Współpracując z firmą Eptimo stworzyliśmy witrynę firmową nowego, prężnie działającego dystrybutora VAD.

Wdrażając witrynę firmową Eptimo wykorzystaliśmy system zarządzania treścią WordPress. Podeszliśmy do projektu kompleksowo, dbając o jego sprawną realizację od momentu stworzenia projektu po systematyczne aktualizacje.

Skoncentrowaliśmy się na sprawnej komunikacji i komfortowej, intuicyjnej obsłudze. Wprowadziliśmy m.in. integrację z Microsoft Lync oraz katalogowy moduł rejestracji na szkolenia. Zadbaliśmy również o efektowną identyfikację wizualną.

Współpraca z Eptimo to także regularnie przeprowadzane kampanie marketingowe oraz bieżąca aktualizacja witryny.

Tworząc witrynę Venso zrealizowaliśmy spersonalizowaną witrynę dostawcy kompleksowych rozwiązań z dziedziny IT.

Współpraca z Venso opierała się na kompleksowej realizacji kluczowych założeń firmy, od identyfikacji wizualnej po projekt witryny e-commerce oraz stworzenie systemu w oparciu o autorski framework oraz liczne integracje z bramkami płatności SIX Payment Services i Saferpay.

Wdrażając system skupiliśmy się również na integracji z bazą Icecat, otwartym, wielojęzycznym katalogiem danych o produktach, który jest największym tego typu rozwiązaniem na świecie.

Zasięg działania Venso obejmuje kilkanaście krajów, dlatego wykorzystaliśmy technologię multi-store, która pozwala sprawnie zarządzać wieloma sklepami w jednym panelu.

Praca nad nową odsłoną witryny Venso obejmowała stworzenie intuicyjnej platformy prezentującej wysokiej jakości odżywki i suplementy.

Realizując główne założenia firmy, działaliśmy w oparciu o oprogramowanie Magento. Wprowadziliśmy szereg modyfikacji związanych z grafiką, szablonem oraz funkcjonalnościami ułatwiającymi zakupy. Zadbaliśmy także o dostosowanie wersji językowej i przygotowanie sklepów zagranicznych.

Naszym zadaniem była również integracja z systemem płatności PayU oraz wykorzystanie wtyczki umożliwiającej wprowadzenie programu punktów lojalnościowych. Podczas wdrożenia skupiliśmy się też na połączeniu systemu z Google Shopping, Ceneo i Allegro.

Realizując projekt dla Hotelu Milena skupiliśmy się na czytelnej prezentacji kluczowych informacji i intuicyjnej nawigacji.

Współpraca z Hotelem Milena opierała się m.in. na stworzeniu projektu graficznego witryny i wdrożeniu jej w oparciu o system zarządzania treścią WordPress. Eksponując kluczowe informacje nt. oferty i wypoczynku w sercu Beskidu Śląskiego, skupiliśmy się na wykorzystaniu możliwości podstawowego kanału promocji i komunikacji z klientami.

Dbamy o utrzymanie witryny. Jesteśmy odpowiedzialni za przeprowadzanie kampanii reklamowych (m.in. z wykorzystaniem narzędzi AdWords) oraz bieżącą aktualizację.

Strona wyróżnia się przejrzystym systemem informacji, funkcjonalnością i dostosowaniem rozwiązań do specyfiki branży.

Współpraca z Marmuro zaowocowała stworzeniem witryny prezentującej niepowtarzalne i stylowe elementy wyposażenia wnętrz oraz ogrodów.

Projekt powstał w oparciu o oprogramowanie Magento. Podczas pracy wzięliśmy pod uwagę zarówno intuicyjność, jak i dopasowanie do specyfiki branży.

Praca z Marmuro obejmowała także stworzenie projektu graficznego prezentującego najważniejsze informacje na temat oferty, zachowując jednocześnie czytelność i przejrzystość witryny.

Zajęliśmy się również przygotowaniem sklepów zagranicznych i dostosowaniem wersji językowych. Realizacja projektu Marmuro wymagała wdrożenia rozwiązań, które umożliwiły płatności online. Wykorzystując narzędzia Adwords, przeprowadzamy kampanie reklamowe.

Offer ico

Wyślij do nas zapytanie ofertowe,
a otrzymasz najlepszą propozycję.