Kim jesteśmy

Doświadczenie, kreatywność, profesjonalizm

Getio to zgrany zespół kreatywnych osób, dla których codzienne wyzwania są nie tylko pracą, ale i pasją.

Łączymy zróżnicowaną wiedzę i umiejętności z zakresu web developmentu, e-commerce, reklamy, modyfikacji i rozbudowy Microsoft Dynamics AX oraz budowania rozwiązań BI (Business Intelligence), oferując pakiet kompleksowych usług. Stawiamy na dialog, interakcję i pełną współpracę. Kreatywność i bogate doświadczenie naszych pracowników pozwalają nam zachować idealny balans pomiędzy oczekiwaniami klientów a stale poszerzającymi się możliwościami najnowszych rozwiązań.

Istniejemy na rynku od 2013 roku, jednak nasze korzenie sięgają powstałego w 2009 roku działu Web Development & Marketing jednej z najszybciej rozwijających się spółek IT w Polsce. Realizujemy wiele projektów i dbamy o dynamiczny postęp. Nasi specjaliści posiadają wiedzę z różnych dziedzin, dzięki czemu sprawnie uzupełniają się podczas działań nad konkretnymi zleceniami, a współpraca przebiega szybciej.

Dlaczego my?

Wyprzedzamy potrzeby naszych klientów. Angażując się w projekty, tworzymy je z dbałością o każdy detal. Znamy wszystkie aspekty usług z zakresu kompleksowej realizacji i obsługi witryn internetowych – od stworzenia efektywnych (i efektownych!) rozwiązań po ich utrzymanie.

  • Rozwój. Realizacja celów biznesowych jest dla nas priorytetowa.
  • Zaufanie. Gwarantujemy pełne zaangażowanie i interakcję.
  • Efekty. Getio to nie tylko tworzenie, ale i późniejsza rozbudowa oraz analiza działania.
Nieograniczone
możliwości

Workflow

Analiza celów biznesowych
next step
Dobór najlepszych narzędzi
next step
Realizacja projektu

Opinie naszych klientów

Getio to partner, któremu można zaufać. Stworzył nam stabilną, nowoczesną platformę, która nie tylko jest użyteczna, ale i wyróżnia się estetycznym designem. Nasze oczekiwania w połączeniu z kreatywnością zespołu okazały się strzałem w dziesiątkę. Polecamy.

Marcin Białożyt

CEO, Senetic S.A.

Firma zdecydowanie spełnia oczekiwania. Szukaliśmy partnera, który w pełni zrozumie naszą koncepcję witryny, a otrzymaliśmy dużo więcej – poza realizacją naszych założeń strona zyskała świetną szatę graficzną i szereg funkcjonalności, które ułatwiają użytkownikom obsługę. Dzięki Getio!

Józef Szajter

CEO, Eptimo sp. z o.o. S.K.A.

Getio to gwarancja zadowolenia. Już wcześniej polecaliśmy usługi firmy, jednak zmiana branży, jaką ostatnio przeprowadziliśmy i wiążąca się z tym gruntowna przebudowa witryny udowodniła nam, że to najlepszy wybór. Profesjonalizm, kreatywność i elastyczne podejście. Dziękujemy!

Jacek Kowalczyk

CEO, Venso sp. z o.o.

Offer ico

Wyślij do nas zapytanie ofertowe,
a otrzymasz najlepszą propozycję.