Napisany 28 grudnia 2015 przez Rootuser

3, 2, 1… Startujemy!

W 2013 roku stworzyliśmy firmę, która jest połączeniem naszych pasji. Oferujemy wiedzę i doświadczenie zespołu specjalizującego się w web developmencie, marketingu, rekrutacji i usługach księgowych. Poznaj nas bliżej.

Nasze początki sięgają 2009 roku i działu Web Development&Marketing dynamicznie rozwijającej się spółki IT, obecnie zajmującej ugruntowaną pozycję na rynku. Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem, dlatego nie boimy się wykorzystywania niestandardowych rozwiązań, wymagających od nas nieszablonowego podejścia.

Angażujemy się w każdy realizowany projekt. Zdobyta wiedza, wieloletnie doświadczenie i kreatywność przekładają się na efektywne, wartościowe realizacje. Skupiamy się na usługach z zakresu web developmentu, szeroko rozumianego marketingu, zaawansowanych rozwiązaniach księgowych, a także kompleksowej obsłudze procesów rekrutacyjnych. Nasza praca, poza samym inicjowaniem, obejmuje również późniejszą rozbudowę i analizę prowadzonych działań.

Staranny dobór narzędzi i elastyczne formy współpracy ułatwiają realizację zleceń. Stawiamy na dialog i systematyczny kontakt, dzięki czemu projekty spełniają wymagania klientów, wpisując się jednocześnie w wypracowane przez nas najwyższe standardy.

Zachęcamy do współpracy i zaglądania na naszego bloga. Chcemy, by stał się nie tylko miejscem prezentacji naszych działań, ale także wymiany doświadczeń, wiedzy i inspiracji.